Hej, hur kan vi hjälpa dig?

MÖT VÅRT DEDIKERADE TEAM

Har du frågor om produkter, teknisk support, leveranser och annat? Tveka inte att kontakta oss via telefon eller e-post. Mailar du dina frågor så svarar vi normalt inom en dag

Tommy Gellar

Säljkårsansvarig

Sverige

070-5251917


tommy@brightwell.se

Hans Lindh

Säljare

Dalarna Värmland Dalsland Skaraborg

070-5521756


hans.lindh@brightwell.se

Mattias Olsberg

Säljare

Stockholm/Småland

073-6264568


mattias@brightwell.se

Ulf Kaiser

Säljare

Stockholm/Mälardalen

073-5338811


ulf@brightwell.se

Per-Erik Jäderberg

Säljare

Gästrikland , Hälsingland, Norduppland.

070-512 26 26


per-erik@brightwell.se

Stellan Haakenstad

Säljare

Norra Sverige

073-6264568


stellan@brightwell.se

Calle Tronêt

Säljare

Östergötland

070-605 1365


Calle@brightwell.se

Joel Hellberg

Säljare

Stockholm

070-2336047


joel@brightwell.se

Bo Hellberg

Säljare

Stockholm

070-2225769


bo@brightwell.se

Anders Östergren

Säljare

Väst

0761-878487


anders@brightwell.se

Stefan Aspberg

Säljare

Stockholm

+46 70 218 26 08


stefan@brightwell.se